Treningi 2021 / 22

 

Zajęcia

Treningi w roku szkolnym 2021 / 2022 odbywać się będą w następujące dni i godziny:

Szkoła Podstawowa w Jerzykowie - sala gimnastyczna, wejście od boiska:

  1. Środa godz. 17:10-18:00  grupa zaawansowana 
  2. Czwartek godz. 18:00-18:50  grupa początkująca

Szkoła Podstawowa w Biskupicach, wejście na salę gimnastyczną od "parkingu rowerów"

  1.  Środa godz. 16:00-16:50 grupa początkująca
  2. Czwartek godz. 16:00-16:50 grupa zaawansowana 

Regulamin sanitarny obowiązujący na zajęciach opublikujemy na początku następnego tygodnia. Wiadomo, że rodzice nie będą mogli przebywać na terenie szkoły podczas zajęć, tak więc zapisy przeprowadzał będę przed wejściem od strony sali sportowej w Jerzykowie, oraz od strony "parkingu rowerów" ;-) w Biskupicach.

DO POBRANIA DEKLARACJA członkowska Uczniowskiego Klubu Sportowego LIDER (pdf) - TUTAJ

Składka członkowska UKS Lider w roku szkolnym 2021/22 wynosi 20 zł za semestr. Wpłaty wyłącznie na konto klubu, w tytule proszę podać: składa za imię i nazwisko / sekcja judo

Uczniowski Klub Sportowy Lider Biskupice
Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy: 20 9044 0001 0040 0400 1632 0002 


Podczas treningów dzieci kształtują wszystkie cechy motoryczne, wykonując zarówno ćwiczenia gimnastyczne, ogólnorozwojowe, wytrzymałościowe, szybkościowe czy też gibkościowe. Wszystkie ćwiczenia wykonują w formie atrakcyjnych i szybko zmieniających się zabaw. Częste zmiany zapobiegają monotonii, jednocześnie utrzymują przez cały trening wysoką koncentrację i zaangażowanie dzieci, gwarantując zarówno świetną zabawę jak i szybszy rozwój. Intensywność zabaw pozwala na rozładowanie napięć psychicznych, powodując równowagę ciała i umysłu.

Dla młodszej grupy treningi zawierają jedynie podstawowe elementy judo, takie jak nauka i doskonalenie padów, podstawy technik w Ne-Waza (trzymania) oraz kilka prostych rzutów. Główny nacisk położony jest na ogólny rozwój i poprawę sprawności fizycznej.

Starsza grupa poznaje i doskonali już całą gamę technik judo. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania, zawodnicy zapoznają się z całą gamą technik Go-Kyo, potwierdzając swoje umiejętności na zawodach oraz podczas egzaminów technicznych na kolejne stopnie uczniowskie kyu (zapraszam do działu Program Szkolenia gdzie można zapoznać się z systematyką technik na kolejne stopnie).

 

Jesteś tutaj: Start Zajęcia Treningi

Kontakt z nami

 

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej czytane

Najnowsze wiadomości