Zajęcia

Dynamiczne i atrakcyjne zajęcia wszechstronnie rozwijającego i pasjonującego sportu jakim jest judo odbywają się w wielu różnych formach, że wymienimy choć kilka:

Szkoła Podstawowa w Biskupicach, zajęcia w każdy wtorek:
Grupa początkująca 16:30 - 17:15
Grupa zaawansowana 17:15 - 18:00

Szkoła Podstawowa w Jerzykowie, zajęcia w każdą środę:
Grupa początkująca 16:45 - 17:30
Grupa zaawansowana 17:30 - 18:15

DO POBRANIA DEKLARACJA członkowska Uczniowskiego Klubu Sportowego LIDER (pdf) - TUTAJ

Od marca 2020 r  składka członkowska dla sekcji judo wynosi 50 zł na miesiąc.
Wpłat prosimy dokonywać na konto:

Uczniowski Klub Sportowy Lider Biskupice
Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy: 20 9044 0001 0040 0400 1632 0002 
tytuł wpłaty: składka Judo z imieniem i nazwiskiem dziecka

Podczas treningów dzieci kształtują wszystkie cechy motoryczne, wykonując zarówno ćwiczenia gimnastyczne, ogólnorozwojowe, wytrzymałościowe, szybkościowe czy też gibkościowe. Wszystkie ćwiczenia wykonują w formie atrakcyjnych i szybko zmieniających się zabaw. Częste zmiany zapobiegają monotonii, jednocześnie utrzymują przez cały trening wysoką koncentrację i zaangażowanie dzieci, gwarantując zarówno świetną zabawę jak i szybszy rozwój. Intensywność zabaw pozwala na rozładowanie napięć psychicznych, powodując równowagę ciała i umysłu.

Dla młodszej grupy treningi zawierają jedynie podstawowe elementy judo, takie jak nauka i doskonalenie padów, podstawy technik w Ne-Waza (trzymania) oraz kilka prostych rzutów. Główny nacisk położony jest na ogólny rozwój i poprawę sprawności fizycznej.

Starsza grupa poznaje i doskonali już całą gamę technik judo. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania, zawodnicy zapoznają się z całą gamą technik Go-Kyo, potwierdzając swoje umiejętności na zawodach oraz podczas egzaminów technicznych na kolejne stopnie uczniowskie kyu (zapraszam do działu Program Szkolenia gdzie można zapoznać się z systematyką technik na kolejne stopnie).

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

gmina pobiedziskaZadania realizowane w UKS Lider Biskupice oraz UKS Koziołki Jerzykowo
współfinansowane przez Gminę Pobiedziska.

Jesteś tutaj: Start Zajęcia

Kontakt z nami

 

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej czytane

Najnowsze wiadomości