Trenerzy

IMG 2035

Paweł Marczyński - tel. 792 11 18 55

Staż w judo – od 1983 roku. Stopień – sho dan. Instruktor judo od 1992 r.

Strzelec sportowy, zarówno zawodnik PZSS (ulubione konkurencje to strzelanie precyzyjne KCZ z optyką jak i z przyrządów mechanicznych, choć nie stroni od broni krótkiej w różnych konkurencjach), prowadzący strzelanie, od 2021 r. instruktor strzelectwa sportowego i bojowego.

Zawodowo "od zawsze" związny z informatyką i komputerami - właściciel jednej z najstarszych firm informatycznych w Wielkopolsce - istniejącego od 1991r. StudiaFAT, zajmującego się Outsourcingiem IT, oprogramowaniem dla firm oraz web desgin'em ze specjalizacją w branży HoReCa. Firma prowadzi serwis www.Solidni.pl

Treningi judo rozpoczął w 1983 roku w przedostatniej klasie szkoły podstawowej w klubie GKS "Gwardia" Leszno, najpierw pod kierunkiem instr. Kowalskiego a następnie trenera Ireneusza Górczyńskiego. W krótkim czasie zajęcia w leszczyńskim klubie przejął trener Jerzy Bąk (przechodząc do "Gwardii" Leszno z "Olimpii" Poznań) i pod jego okiem osiągnął swoje pierwsze sukcesy sportowe  - m.in. Srebrne medale na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorów, czy Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży (dziś to Olimpiada Młodzieży), medale na Mistrzostwach Polski, w tym w ostatnim roku startów w barwach GKS "Gwardii" Leszno -  Mistrzostwo Polski GPS Juniorów Starszych (1988 rok, kilka dni przed studniówką :) ) W tym samym, 1988 roku, już w barwach AZS AWF Wrocław (podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej) zdobył wraz z drużyną AZS AWF Wrocław tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów St. Łącznie podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej a później na Politechnice Poznańskiej wywalczył 3 tytuły AMPP pod rządustanawiając nie pobity do dziś rekord. Startował jeszcze do końca czasów studenckich, zdobywając łącznie 5 tytułów Mistrza Polski i dwa vice Mistrza Polski.

Zajęcia z młodzieżą prowadzi od czasu uzyskanie uprawnień, czyli od 1992 roku.

Jesteś tutaj: Start Trenerzy

Kontakt z nami

 

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej czytane

Najnowsze wiadomości