O nas

UKS Koziołki Jerzykowo

Sekcja Judo przy Zespole Szkół w Jerzykowie powstała w 2006 roku z inicjatywy trenera Pawła Marczyńskiego i dyrektora Zespołu Szkół pani Aliny Mańki. Początkowo sekcja była filią UKS „Dwunastka” Leszno, w grudniu 2008r. z inicjatywy Komitetu Założycielskiego powołano do życia Uczniowski Klub Sportowy „Koziołki” przy Zespole Szkół w Jerzykowie. Prezesem UKS "Koziołki" od momentu jego powstania do dnia dzisiejszego jest p. Paweł Marczyński.

Sekcja Judo UKS "LIDER" przy Zespole Szkoła i Przedszkole w BIskupicach powstała w 2014 roku z inicjatywy przewodniczącego Rady Rodziców Witolda Mellera, rodziców oraz trenera Pawła Marczyńskiego, przy znaczącym wsparciu dyrektora Zespołu Szkół pana Tadeusza Bochińskiego. Sekcja została przyjęta do istniejącego już w Szkole Uczniowskiego Klubu Sportowego, który jednocześnie reaktywował swoją działalność, zmieniając nazwę na Uczniowski Klub Sportowy "Lider" przy Zespole Szkoła i Przedszkole w Biskupicach. Prezesem UKS "Lider" został wybrany trener Paweł Marczyński. 

Obecnie obie sekcje judo działają pod szyldem UKS LIDER, prowadząc zajęcia zarówno w Biskupicach jak i w Jerzykowie, dzięki czemu dzieci mają możliwość integracji pomiędzy miejscowościami jak i zwiększenia liczby zajęć, gdyż mogą korzystać z treningów zarówno w Biskupicach jak i Jerzykowie.

UKS Koziołki Sekcja Judo przy Zespole Szkół w Jerzykowie

Klub zrzesza trzy sekcje:

  • judo – prowadzoną przez trenera Pawła Marczyńskiego,
  • nordic walking – prowadzoną przez trenera Ewę Lisowską.
  • tenis stołowy - prowadzony przez trenera Jacka Szurgota.

 


ZACHĘCAMY wszystkie dzieci do udziału w zajęciach w obu klubach, zarówno we wtorki jak i środy!


 

UKS Koziołki Sekcja Judo przy Zespole Szkół w JerzykowieNa treningi grupy najmłodszej zapraszamy również rodziców, którzy mogą zapoznać się z tym pięknym sportem oraz na bieżąco obserwować postępy swoich pociech.

Jesteś tutaj: Start O Nas

Kontakt z nami

 

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej czytane

Najnowsze wiadomości