Aktualności

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Judo

Na rozgrywanych w sobotę 13 lutego 2016 r. Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Młodszych w Judo, nasii juniorzy Konrad i Karol Jewtuchowie pokazali wysoką formę na pierwszych w nowym roku zawodach. Starszy z braci, Konrad w kategorii wagowej do 90 kg wywalczył brązowy medal i tytuł Vice-Mistrza Wielkopolski, a młodszy Karol zdobył złoty medal i tytuł  Mistrza Wielkopolski w kategorii do 81 kg. Tym samym pokazali swoją wysoką formę w nadchodzącym sezonie. Start był wyjątkowy na swój sposób dla każdego z nich: Karol po raz pierwszy zwyciężył w pewnego rodzaju braterskiej rywalizacji ;-) a Konrad wrócił do startów po przerwie spowodowanej zabiegiem medycznym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)