Wychowankowie naszego klubu, bracia Konrad Jewtuch i Karol Jewtuch w roku 2020 stanęli na podium Mistrzostw Polski w Judo! Konrad został brązowym medallistą Mistrzostw Polski Młodzieży w Judo a Karol srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w Judo! Zapraszamy do przeczytania szczegółów sukcesu zawodników, którzy pierwsze kroki stawiali w naszym klubie.

Konrad Karol

Informujemy, że przerwa w treningach judo - ze względu na Święta Bożego Narodzenia oraz ferie zimowe - będzie trwała od 15 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021.

Zapraszamy na zajęcia zaraz po feriach. Godziny zajęć w styczniu zależeć będą od tego czy szkoły nadal będą w systemie zdalnym, czy nastąpi powrót do nauki stacjonarnej, jednak o wszystkich ewentualnych zmianach zostaną Państwo powiadomieni. Informacja będzie zamieszczona również na naszej stronie.

Wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom oraz ich Rodzicom życzę zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszelkiej pomyślności, w nadchodzącym Nowym - 2021 roku !!! 

Paweł Marczyński.

gmina pobiedziskaZadania realizowane w UKS Lider Biskupice oraz UKS Koziołki Jerzykowo
współfinansowane przez Gminę Pobiedziska.

Jesteś tutaj: Start Aktualności

Kontakt z nami

 

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej czytane

Najnowsze wiadomości